PowerBox Nitro

PowerBox Nitro

Maximální výkonnost
PowerBox Nitro - vyšší třída produktové řady CPA Chiptuning. Díky vysoké frekvenci procesoru a detailně zpracovanému vývoji softwaru se PowerBox Nitro stal naším top modelem.
Vlajková loď značky CPA chiptuning® - PowerBox Nitro. Díky STM32L475 (90 Mhz) procesoru patří PowerBox Nitro na vrchol našeho sortimentu. Optimalizace map v rozsahu nanosekund je schopna velmi rychle jednat a přizpůsobit se každé jízdní situaci.

Volba automobilu

Záruka 2 roky na motor

Jsme přesvědčeni o našich výrobcích a našem ladění a od založení naší společnosti nezaznamenáváme žádné škody na zákaznických vozidlech prostřednictvím našich PowerBoxů. Z tohoto důvodu vám chceme poskytnout záruku s naší zárukou na motor.

dozvědět se více
Zvýšení výkonu až o 31 %

U mnoho automobilů dosáhneme zvýšení výkonu až o 31 %. Vyhledejte si své auto v sekci "Výběr vozu" a zjistěte přesný extra výkon u vašeho auta.

Úspora paliva až o 18 %

Při konzistentní jízdě snižujete spotřebu paliva až o 18 %. Tímto přispíváme k více eko-friendly mobilitě našich produktů. Výkon a ochrana životního prostředí tak již nestojí proti sobě!

Závodní technologie

Závodní technologie

Zkušenosti v závodění

Tým managementu a vývoje v CPA Chiptuning se může ohlédnout zpět, na více než 40 let zkušeností v závodění v rámci motoristického sportu. Ty zahrnují Formuli 2 (EC), závody světových pohárů v motocyklových závodech, závody motokár, Supermoto a naposledy národní třídu Superbike.


Optimalizace živé mapy v rozsahu nanosekund

V našich PowerBoxech najdete pouze rychlé a vysoce kvalitní procesory. Špičkové modely našich procesorů pracují v rozsahu nanosekund a mohou tak zajistit rychlou optimalizaci typických rysů. Vysoká rychlost zdůrazňuje náš závazek k technologickému prvenství!

Optimalizace živé mapy v rozsahu nanosekund
Nastavitelný výkon

Nastavitelný výkon

Váš PowerBox bude dodán se speciálním softwarem pro vaše auto. Individuální software je při dodání ve výchozím nastavení, který můžete kdykoli upravit podle vašich přání a požadavků.


Bezplatná záruka na motor pro PowerBox Nitro

Bezplatná záruka na motor pro PowerBox Ultra a PowerBox Nitro
 • Záruka 2 roky na motor

  Kupte PowerBox Nitro a získejte záruku 2 roky na motor

 • Záruka na motor vč. Turbochargeru

  Bezpečně na silnici, od nynějška s bezplatnou zárukou na motor vč. Turbochargeru!

 • Neodpočitatelné

  Záruka motoru nezahrnuje odpočitatelnou částku až do maximální výše 5 000 EUR

 • Záruka přímo v CPA

  The engine warranty is granted to you directly by CPA (no third party) dozvědět se více

Nová integrovaná SENT & i-ART technologie

Nová integrovaná SENT & i-ART technologie

Zkušení inženýři CPA opět přesvědčili vývojově. Jako jeden z prvních výrobců byla vývojová práce tlačena pod vysokým tlakem na CPA. Výsledek je přesvědčivý. CPA Chiptuning dnes nabízí vynikající řešení pro automobily s technologií SENT nebo i-ART.

CPA-Switch Tech

Díky patentovanému přepínání jednotlivých kanálů je CPA PowerBox Nitro vždy tou správnou volbou.

 • Charakteristická optimalizace mapy s individuálním softwarem

  S CPA Chiptuning dostanete vždy software, který je přesně přizpůsoben vašemu motoru nebo automobilu. Další úpravy již proto nejsou nutné. Díky tomu je možné lépe využívat výkonové rezervy motoru bez omezení životnosti. Optimalizace digitálních map optimalizuje data tuningu v reálném čase.

  Jednoduchá instalace PowerBoxu

  1.

  Zvedněte kapotu.

  2.

  Sejměte kryt motoru. Ve většině případů je kryt oříznutý a lze jej snadno vytáhnout tahem.

  3.

  Najděte konektor na vozidle. Nenalezeno: Zašlete nám obrázek motorovém prostoru na adresu technik@cpa-chiptuning.de a uveďte číslo vaší objednávky.

  4.

  Odpojte původní zástrčku a připojte dodanou sadu kabelů CPA se dvěma originálními zástrčkami. Ujistěte se, že je zástrčka pevně umístěna.

  5.

  Připojte CPA PowerBox s příslušnou zástrčkou (zástrčka CPA) do sady kabelů.

  6.

  Připojte PowerBox a sadu kabelů na vhodné místo pomocí kabelových svorek (mimo zdroje tepla a pohyblivých částí).

 • Chiptuning: Komplexní technika. Lehká instalace. Skvělý efekt.

  Co je dnes definováno pod pojmem chiptuning, je technika CPA, která se vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Spíše se jedná o složité algoritmy, jejichž software je vyvíjen inženýry a kombinován s know-how, které používají naši zkušení technici, což vede k přizpůsobenému zvýšení výkonu vašeho automobilu.

  Důraz je kladen na harmonii mezi hardwarem a softwarem specifickým pro auto. Proto si můžete být jako zákazník jisti, že v CPA dosáhnete co nejlepšího zvýšení výkonu.

  Naše tvrzení: maximální výkon a maximální bezpečnost dokonale kombinované pro vaše auto!

 • Rozdílné motory

  Chiptuning u turbo benzínového motoru

  V moderních benzínových motorech s turbodmychadlem hrají elektronika a elektronické ovládání stále větší roli.

  Řídicí jednotka motoru zpracovává data z mnoha senzorů a tím vypočítává, např. požadované vstřikované množství, požadovaný plnicí tlak, požadované načasování zapalování atd.

  Takto jsou data čtena a zpracovávána několikerými senzory.

  Aby se dosáhlo optimalizace výkonu a spotřeby, musí být tyto parametry optimalizovány. CPA spoléhá na speciálně vyvinutý software pro motor, který zajišťuje následnou změnu továrně nastavených řídicích parametrů. Optimalizací údajů o motoru se výrazně zlepší výkon a sníží se spotřeba.

  Výsledkem přesně naladěných a optimalizovaných parametrů je znatelné zvýšení výkonu a účinnosti. Všechna relevantní data motoru jsou zaznamenávána, kontrolována a optimalizována v reálném čase - ale pouze pokud řidič také vyvolává výkon.

  Dokonce během zvýšení výkonu zůstávají všechny ochranné a ovládací funkce řídicí jednotky aktivní.

  Chiptuning at the turbo diesel

  Moderní turbo dieselové motory již byly elektronicky monitorovány a kontrolovány řídicí jednotkou motoru po celá desetiletí. Řídicí jednotka detekuje nespočet hodnot, jako je množství vstřikování, načasování vstřikování, plnicí tlak, rychlost atd. Tato data jsou zahrnuta v řízení a monitorování motoru.

  Tuningový modul CPA shromažďuje všechna relevantní data přímo do senzorů motoru a načítá informace o množství vstřikování, časování vstřikování, plnicím tlaku, rychlosti atd. Parametry jsou optimalizovány v reálném čase ve zlomcích sekundy pomocí softwaru pro optimalizaci mapy námi vyvinutého a předané do řídicí jednotky motoru. Tím se vypočítají nové hodnoty s daty našeho tuningového modulu a současně se upraví zbývající mapy motoru. Díky tomu si řídicí jednotka výrobce neustále udržuje kontrolu nad vaším motorem, což znamená, že bezpečnostní a ochranné systémy zůstávají aktivní.

  Přidaného výkonu vašeho motoru je dosaženo cílenou optimalizací signálů motoru v reálném čase. Účinnost a výkonnostní potenciál vašeho motoru se výrazně zvyšují díky optimalizaci řídicí jednotky.

Čtyřnásobná digitální optimalizace

Čtyřnásobná digitální optimalizace

By controlling (optimizing) up to 4 channels, thousands of parameters per second can be adjusted for optimum performance in all areas of the respective driving situation. The many years of experience in racing enable the CPA engineers to combine optimal performance and practicality.

4 kanály

Použití až 4 kanálů umožňuje vývojářům a inženýrům velmi přesnou a účinnou koordinaci softwaru. Optimalizováno je až 15 různých parametrů.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.