Volba automobilu

Němečtí inženýři a mnoho let závodních zkušenosti managementu CPA...

Jako CPA Chiptuning usilujeme o mimořádný výkon! To je požadavek a motivace současně - pro naši společnost a naše výrobky. Tým managementu a vývoje v CPA Chiptuning se může ohlédnout zpět, na více než 40 let zkušeností v závodění v rámci motoristického sportu. Ty zahrnují Formuli 2 (EC), závody světových pohárů v motocyklových závodech, závody motokár, Supermoto a naposledy národní třídu Superbike. Tyto tuningové zkušenosti ze závodění se propojují s detailní strojírenskou prací ze stuttgartské automobilové oblasti. Každý den vášnivě pracujeme, abychom dosáhli dokonalosti. Takto vznikl náš PowerBox, do kterého jsme vložili celá svá srdce a odborné znalosti. Přesvědčte se sami.

Naše specializace zahrnují

  • Zvýšení výkonu pro použití v závodech
  • Optimalizace plynu
  • Individuální software pro rozdílné motory

Váš CPA Chiptuning® tým

O CPA Performance

CPA Performance zastupuje kompetenci, zkušenosti a kvalitu.

Jako výrobce vyvíjíme a vyrábíme všechny výrobky ve vlastní režii.

Kompetenci poskytují naši vývojoví inženýři a technici, kteří mají všichni dlouholeté zkušenosti v oblasti optimalizace výkonu. Toto know-how vkládáme každý den do inteligentních a inovativních detailních řešení při vývoji nových výrobků.

CPA Performance Team získal své zkušenosti během 40 let v závodním / motoristickém sportu, do dnešního dne si díky těmto detailním vědomostem o motorech držíme náskok v kvalitě a inovaci v oblasti optimalizace výkonu.


Produkte

We give full power..

.. také na závodní dráze.

Nejen náš vývojový tým má hodně zkušeností v oblasti závodění, ale i náš management.

Fakta a osobnosti

225

Celosvětová síť prodejců

V dnešní době pracuje s CPA mnoho prodejců na denní bázi, aby byly produkty chiptuningu ještě lepší.

10.000

spokojení zákazníci

Naše výrobky jsou silně založeny na výhodách pro zákazníka a díky tomu je každodenní používání pozitivním zážitkem.

200.000

Prodané moduly

S více než 200.000 prodanými moduly jsme hrdí, že můžeme i nadále nabízet vysoce kvalitní tuning pro nejnovější automobily.

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.