Connective System

Connective System

Naše oblíbené
Úrovně výkonu PowerBoxu lze ovládat pomocí PedalBoxu! Máte výkon ve svých rukou. Ovládejte úrovně výkonu vašeho vozidla nebo PowerBoxu Nitro - snadno pomocí PedalBoxu.
PowerBox Nitro umožňuje Chiptuningu v rozsahu nanosekund a umí se přizpůsobit perfektně každé jízdní situaci prostřednictvím optimalizaci map v reálném čase. PedalBox umožňuje zřetelně lepší reakci plynu, a tím i sportovnější ovládání. Z hlediska bezpečnosti je PedalBox se svým Multy-Processor-Systémem daleko před konkurencí. Interakce PowerBoxu Nitro a našeho PedalBoxu umožňuje snadné změny režimu. Stisknutím tlačítka + (na PedalBoxu) je reakce plynového pedálu výrazně sportovnější a PowerBox Nitro mění výkon na závodní úroveň.

Volba automobilu

Vždy připojený

Žádné únavné připojení přes Bluetooth a žádné únavné vykořisťování smartphonu - prostě vždy připojené a připravené k použití!

Zapnutí stisknutím tlačítka

Stisknutím tlačítka + na PedalBoxu stačí změnit reakci plynového pedálu a zvýšit úroveň výkonu vašeho automobilu. Lze zvýšit výkon a sportovní odezvu plynu až o 31 % stisknutím tlačítka z velmi pohodlného prostředí interiéru vozidla.

Dokonale kombinované

Optimalizovaná reakce s naším PedalBoxem je perfektním doplňkem pro chiptuning.

Závodní technologie

Závodní technologie

Zkušenosti v závodění

Tým managementu a vývoje v CPA Chiptuning se může ohlédnout zpět, na více než 40 let zkušeností v závodění v rámci motoristického sportu. Ty zahrnují Formuli 2 (EC), závody světových pohárů v motocyklových závodech, závody motokár, Supermoto a naposledy národní třídu Superbike.


Optimalizace živé mapy v rozsahu nanosekund

V našich PowerBoxech najdete pouze rychlé a vysoce kvalitní procesory. Špičkové modely našich procesorů pracují v rozsahu nanosekund a mohou tak zajistit rychlou optimalizaci typických rysů. Vysoká rychlost zdůrazňuje náš závazek k technologickému prvenství!

Optimalizace živé mapy v rozsahu nanosekund

Optimalizace u plynu

 • Sport+

  velmi prudká odezva pedálu

 • Sport

  sportovní reakce pedálů

 • Továrna

  blízká série reakce pedálů

 • Eco

  odložená reakce pedálů

 • Eco II

  pohodlná reakce pedálů

  Klikněte zde ↓
Klikněte zde
Klikněte zde

Úroveň výkonu motoru

Úroveň výkonu motoru
Účinnost
Sport
Závod
 • Závod

  maximální zvýšení výkonu, nízká úspora paliva

 • Sport

  zjevné zvýšení výkonu, nízká úspora paliva

 • Účinnost

  nízké zvýšení výkonu, maximální úspora paliva

Nová integrovaná SENT & i-ART technologie

Nová integrovaná SENT & i-ART technologie

Zkušení inženýři CPA opět přesvědčili vývojově. Jako jeden z prvních výrobců byla vývojová práce tlačena pod vysokým tlakem na CPA. Výsledek je přesvědčivý. CPA Chiptuning dnes nabízí vynikající řešení pro automobily s technologií SENT nebo i-ART.

CPA-Switch Tech

Díky patentovanému přepínání jednotlivých kanálů je CPA PowerBox Nitro vždy tou správnou volbou.

 • Charakteristická optimalizace mapy s individuálním softwarem

  S CPA Chiptuning dostanete vždy software, který je přesně přizpůsoben vašemu motoru nebo automobilu. Další úpravy již proto nejsou nutné. Díky tomu je možné lépe využívat výkonové rezervy motoru bez omezení životnosti. Optimalizace digitálních map optimalizuje data tuningu v reálném čase.

  Jednoduchá instalace PowerBoxu

  1.

  Zvedněte kapotu.

  2.

  Sejměte kryt motoru. Ve většině případů je kryt oříznutý a lze jej snadno vytáhnout tahem.

  3.

  Najděte konektor na vozidle. Nenalezeno: Zašlete nám obrázek motorovém prostoru na adresu technik@cpa-chiptuning.de a uveďte číslo vaší objednávky.

  4.

  Odpojte původní zástrčku a připojte dodanou sadu kabelů CPA se dvěma originálními zástrčkami. Ujistěte se, že je zástrčka pevně umístěna.

  5.

  Připojte CPA PowerBox s příslušnou zástrčkou (zástrčka CPA) do sady kabelů.

  6.

  Připojte PowerBox a sadu kabelů na vhodné místo pomocí kabelových svorek (mimo zdroje tepla a pohyblivých částí).

  Jednoduchá instalace PedalBoxu

  1.

  Uvolněte plynový pedál: V případě potřeby sejměte plynový pedál z úchytky, abyste dosáhli na konektor.

  2.

  Vytáhněte původní zástrčku z plynového pedálu.

  3.

  Vložte dodaný svazek kabelů (adaptér) mezi plynový pedál a originální připojení.

  4.

  Připojte PedalBox k dodanému svazku kabelů.

  5.

  Fix the throttle pedal. Be sure to ensure proper installation of the throttle pedal and correct routing of the cable connections.

  6.

  V případě potřeby můžete upevnit PedalBox na vhodném místě pomocí dodané lepicí pásky.

 • Chiptuning: Komplexní technika. Lehká instalace. Skvělý efekt.

  Co je dnes definováno pod pojmem chiptuning, je technika CPA, která se vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Spíše se jedná o složité algoritmy, jejichž software je vyvíjen inženýry a kombinován s know-how, které používají naši zkušení technici, což vede k přizpůsobenému zvýšení výkonu vašeho automobilu.

  Důraz je kladen na harmonii mezi hardwarem a softwarem specifickým pro auto. Proto si můžete být jako zákazník jisti, že v CPA dosáhnete co nejlepšího zvýšení výkonu.

  Naše tvrzení: maximální výkon a maximální bezpečnost dokonale kombinované pro vaše auto!

 • Rozdílné motory

  Chiptuning u turbo benzínového motoru

  V moderních benzínových motorech s turbodmychadlem hrají elektronika a elektronické ovládání stále větší roli.

  Řídicí jednotka motoru zpracovává data z mnoha senzorů a tím vypočítává, např. požadované vstřikované množství, požadovaný plnicí tlak, požadované načasování zapalování atd.

  Takto jsou data čtena a zpracovávána několikerými senzory.

  Aby se dosáhlo optimalizace výkonu a spotřeby, musí být tyto parametry optimalizovány. CPA spoléhá na speciálně vyvinutý software pro motor, který zajišťuje následnou změnu továrně nastavených řídicích parametrů. Optimalizací údajů o motoru se výrazně zlepší výkon a sníží se spotřeba.

  Výsledkem přesně naladěných a optimalizovaných parametrů je znatelné zvýšení výkonu a účinnosti. Všechna relevantní data motoru jsou zaznamenávána, kontrolována a optimalizována v reálném čase - ale pouze pokud řidič také vyvolává výkon.

  Dokonce během zvýšení výkonu zůstávají všechny ochranné a ovládací funkce řídicí jednotky aktivní.

  Chiptuning at the turbo diesel

  Moderní turbo dieselové motory již byly elektronicky monitorovány a kontrolovány řídicí jednotkou motoru po celá desetiletí. Řídicí jednotka detekuje nespočet hodnot, jako je množství vstřikování, načasování vstřikování, plnicí tlak, rychlost atd. Tato data jsou zahrnuta v řízení a monitorování motoru.

  Tuningový modul CPA shromažďuje všechna relevantní data přímo do senzorů motoru a načítá informace o množství vstřikování, časování vstřikování, plnicím tlaku, rychlosti atd. Parametry jsou optimalizovány v reálném čase ve zlomcích sekundy pomocí softwaru pro optimalizaci mapy námi vyvinutého a předané do řídicí jednotky motoru. Tím se vypočítají nové hodnoty s daty našeho tuningového modulu a současně se upraví zbývající mapy motoru. Díky tomu si řídicí jednotka výrobce neustále udržuje kontrolu nad vaším motorem, což znamená, že bezpečnostní a ochranné systémy zůstávají aktivní.

  Přidaného výkonu vašeho motoru je dosaženo cílenou optimalizací signálů motoru v reálném čase. Účinnost a výkonnostní potenciál vašeho motoru se výrazně zvyšují díky optimalizaci řídicí jednotky.

 • Charakteristická optimalizace mapy na plynovém pedálu

  Our ingenious software, specially developed for your throttle pedal, optimizes the characteristic map of your throttle pedal as desired. Put our PedalBox in sports mode. As shown in the diagram on the left, you will experience your car again with unsurpassed liveliness and sporty throttle response. Switching to comfort mode (Eco II) allows fuel-efficient driving and can be of great help in city traffic and traffic congestion.

Čtyřnásobná digitální optimalizace

Čtyřnásobná digitální optimalizace

By controlling (optimizing) up to 4 channels, thousands of parameters per second can be adjusted for optimum performance in all areas of the respective driving situation. The many years of experience in racing enable the CPA engineers to combine optimal performance and practicality.

4 kanály

Použití až 4 kanálů umožňuje vývojářům a inženýrům velmi přesnou a účinnou koordinaci softwaru. Optimalizováno je až 15 různých parametrů.

Naše testy automobilu

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.