Volba automobilu

PedalBox / tuning pedálů

PedalBox

Dopřejte vašemu autu sportovnější odezvu plynu pomocí sofistikované digitální optimalizace u parametrů signálu pro plynové pedály.

With our powerful PedalBox we reduce the signal delay of the throttle pedal and achieve a noticeable sportier throttle response.

  Letmý přehled rysů

 • Přímá reakce plynu
 • Vylepšená reakce
 • více jízdní dynamiky na vyžádání
 • bezpečnější předjíždění
 • větší požitek z jízdy
 • rychlé a sportovní řízení
 • LED displej
 • individuální software pro rozdílná auta
 • Nyní s novým softwarem

Rysy

Individuální software pro rozdílná auta!

 • Sportovnější reakce plynu

  Thanks to the PedalBox, the throttle response on your car is noticeably more sporty. This makes better acceleration and sportier driving possible.

 • Nyní s novým softwarem

  Inženýři v CPA opět dokázali udělat nový software PedalBoxu mnohem inteligentnějším.

 • Větší požitek z jízdy

  PedalBox činí z vašeho auta výrazně sportovnější a obratnější vozidlo. PedalBox výrazně zvyšuje potěšení z jízdy.

 • Perfektní doplněk chiptuningu

  PedalBox se perfektně hodí jako doplněk chiptuningu. Dodání energie je ještě více viditelnější a použitelnější díky kombinaci PedalBoxu a Powerboxu.

 • Multy-Processor-System

  The multy-processor-system developed and patented by CPA chiptuning reduces the risk of default by 1.000 times.

 • Ovládání PowerBoxu

  As part of the proven "ConnectiveSystem", the PedalBox acts as a control unit for the Powerbox in the engine compartment. If the mode of the PedalBox is changed via the keypad, the data will be sent simultaneously to the Powerbox in the engine compartment and adjusted accordingly. Thus an often annoying connection via Bluetooth is eliminated.

PedalBox

Dopřejte vašemu autu zlepšenou reakci plynu a výsledný sportovní zážitek z jízdy.

Více info

ConnectiveSystem

Optimalizace plynových pedálů a zvýšení výkonu jsou perfektně kombinované. Současně lze pomocí PedalBoxu pohodlně optimalizovat odezvu a výkon motoru.

Více info
 • Charakteristická optimalizace mapy s individuálním softwarem

  S CPA Chiptuning dostanete vždy software, který je přesně přizpůsoben vašemu motoru nebo automobilu. Další úpravy již proto nejsou nutné. Díky tomu je možné lépe využívat výkonové rezervy motoru bez omezení životnosti. Optimalizace digitálních map optimalizuje data tuningu v reálném čase.

  Jednoduchá instalace PedalBoxu

  1.

  Uvolněte plynový pedál: V případě potřeby sejměte plynový pedál z úchytky, abyste dosáhli na konektor.

  2.

  Vytáhněte původní zástrčku z plynového pedálu.

  3.

  Vložte dodaný svazek kabelů (adaptér) mezi plynový pedál a originální připojení.

  4.

  Připojte PedalBox k dodanému svazku kabelů.

  5.

  Fix the throttle pedal. Be sure to ensure proper installation of the throttle pedal and correct routing of the cable connections.

  6.

  V případě potřeby můžete upevnit PedalBox na vhodném místě pomocí dodané lepicí pásky.

 • Chiptuning: Komplexní technika. Lehká instalace. Skvělý efekt.

  Co je dnes definováno pod pojmem chiptuning, je technika CPA, která se vyvinula z „jednoduchého“ chiptuningu. Spíše se jedná o složité algoritmy, jejichž software je vyvíjen inženýry a kombinován s know-how, které používají naši zkušení technici, což vede k přizpůsobenému zvýšení výkonu vašeho automobilu.

  Důraz je kladen na harmonii mezi hardwarem a softwarem specifickým pro auto. Proto si můžete být jako zákazník jisti, že v CPA dosáhnete co nejlepšího zvýšení výkonu.

  Naše tvrzení: maximální výkon a maximální bezpečnost dokonale kombinované pro vaše auto!

 • Rozdílné motory

  Chiptuning u turbo benzínového motoru

  V moderních benzínových motorech s turbodmychadlem hrají elektronika a elektronické ovládání stále větší roli.

  Řídicí jednotka motoru zpracovává data z mnoha senzorů a tím vypočítává, např. požadované vstřikované množství, požadovaný plnicí tlak, požadované načasování zapalování atd.

  Takto jsou data čtena a zpracovávána několikerými senzory.

  Aby se dosáhlo optimalizace výkonu a spotřeby, musí být tyto parametry optimalizovány. CPA spoléhá na speciálně vyvinutý software pro motor, který zajišťuje následnou změnu továrně nastavených řídicích parametrů. Optimalizací údajů o motoru se výrazně zlepší výkon a sníží se spotřeba.

  Výsledkem přesně naladěných a optimalizovaných parametrů je znatelné zvýšení výkonu a účinnosti. Všechna relevantní data motoru jsou zaznamenávána, kontrolována a optimalizována v reálném čase - ale pouze pokud řidič také vyvolává výkon.

  Dokonce během zvýšení výkonu zůstávají všechny ochranné a ovládací funkce řídicí jednotky aktivní.

  Chiptuning at the turbo diesel

  Moderní turbo dieselové motory již byly elektronicky monitorovány a kontrolovány řídicí jednotkou motoru po celá desetiletí. Řídicí jednotka detekuje nespočet hodnot, jako je množství vstřikování, načasování vstřikování, plnicí tlak, rychlost atd. Tato data jsou zahrnuta v řízení a monitorování motoru.

  Tuningový modul CPA shromažďuje všechna relevantní data přímo do senzorů motoru a načítá informace o množství vstřikování, časování vstřikování, plnicím tlaku, rychlosti atd. Parametry jsou optimalizovány v reálném čase ve zlomcích sekundy pomocí softwaru pro optimalizaci mapy námi vyvinutého a předané do řídicí jednotky motoru. Tím se vypočítají nové hodnoty s daty našeho tuningového modulu a současně se upraví zbývající mapy motoru. Díky tomu si řídicí jednotka výrobce neustále udržuje kontrolu nad vaším motorem, což znamená, že bezpečnostní a ochranné systémy zůstávají aktivní.

  Přidaného výkonu vašeho motoru je dosaženo cílenou optimalizací signálů motoru v reálném čase. Účinnost a výkonnostní potenciál vašeho motoru se výrazně zvyšují díky optimalizaci řídicí jednotky.

 • Charakteristická optimalizace mapy na plynovém pedálu

  Our ingenious software, specially developed for your throttle pedal, optimizes the characteristic map of your throttle pedal as desired. Put our PedalBox in sports mode. As shown in the diagram on the left, you will experience your car again with unsurpassed liveliness and sporty throttle response. Switching to comfort mode (Eco II) allows fuel-efficient driving and can be of great help in city traffic and traffic congestion.

(6) Sleva platí pro všechny nabízené výrobky na našich stránkách kromě PowerBox Pro a PedalBox. Akce končí, jakmile bude spotřebován pro ni určený kontingent produktů.

Používáme cookies, abychom zajistili co nejlepší online zážitek. Pokud budete i nadále surfovat na tomto webu, souhlasíte s používáním cookies.